Má cesta k lásce

Má pracovní cesta

Jmenuji se Jiřina Radová a mám za sebou 15 let zaměstnání ve firmách, kde jsem byla členem vrcholového managementu na pozici Personálního manažera. A také jsem certifikovaný kouč.

Vždy jsem toužila po práci, kde budu svobodná. Kdy si sama rozhodnu, kolik času práci věnuji a především si sama určím kdy budu pracovat. Toužila jsem po pracovní nezávislosti na místě a času. Toužila jsem po tom, abych  mohla ženy dělat šťastnější a radostnější. Aby každá žena dostala tu možnost podpořit svou přirozenou krásu. 

Dnes se věnuji tianDe a je to cesta, která mi naplnila sny. A ty sny mohu pomoct naplnit i vám. 

Nejlepší lék na vše je radost. Ano, ALE:

Často jsem vzpomínala na citát od R. Russela: ,,Nejlepší kosmetikou ženy je vnést do svého života radost.“ Ale když stojíte ráno před zrcadlem po kvalitním osmi hodinovém spánku a vidíte své kruhy pod očima, tak vám dochází, že se můžete radovat ze života, ale že s přirůstajícím věkem se už nestačí jen radovat, ale potřebujete vzít péči do vlastních rukou.

Rozdíl je vidět, podívejte se sami 🙂

 

Kruhy a vrásky

Jsem žena, která chce být krásná a mít krásnou a mladistvou pleť. Ale ne vždy to tak bylo. Na našem trhu jsem vyzkoušela mnoho kosmetických značek. Platila jsem tisíce korun za kosmetické přípravky, ale na mé pleti to nebylo poznat. Okolo očí jsem začala mít vrásky a žádný krém je nedokázal zjemnit. Kruhy pod očima a vrásky jsem nedokázala změnit žádným sérem a žila v domnění, že se s tím musím smířit.

Zázračné účinky

Po jednom měsíci používání kosmetiky tianDe jsem vyhodila drahé značky kosmetiky, které jsem dříve používala. Již neplatím tisíce korun za různé kosmetické přípravky, které mi stejně nepomohly. Kosmetika tianDe mi ušetřila mnoho penež a zároveň mi dala velký - každý pohled do zrcadla je pro mne radostí a každý dotek mé pokožky je potvrzením, že kosmetika tianDe je zázrak na českém trhu.

Jak vznikla láska?

Cítila jsem souznění s východní tradicí a moudrostí, ze které tianDe čerpá. Začala jsem objevovat produkty tianDe, které mě stále okouzlují svou účinností, vzhledem, kvalitou, cenou, jedinečnou vůní a referencí klientů. Množství obsažených účinných látek v přípravcích tianDe se pohybuje kolem 20%, běžně v ostatních kosmetických výrobcích najdete něco kolem 2% účinných látek.

Čím mě kosmetika oslovila?

  • Skvělým složením výrobků – podle starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny , avšak kosmetika je zpracovávána pomocí  nejnovějších technologií /nanokosmetika/
  • Svou účinností – to znamená množstvím obsažených účinných látek v přípravcích / běžně v produktech najdete něco kolem 2% účinné látky, tady se pohybujeme kolem 20% !
  • Svými produkty – prakticky řeší každý stav pleti, problémy s kůží, problémy s vlasy apod. na který má účinný přípravek a  tyto problémy velice rychle a účinně odstraňuje.
  • Spokojeností zákazníků 
  • Svou cenou – produkty jsou cenově dostupné široké škále zákaznic – od základních přípravků až po speciální kosmetické přípravky, které jsou cenově nesrovnatelné v porovnání se stejně kvalitními výrobky jiných značek…
  • A nepochybně také svými obaly a vzhledem výrobků – jsme ženy a líbí se nám i krásný obal.