Chcete si začít vydělávat 20 – 30 tisíc měsíčně navíc ke svému platu?

Také si říkáte, jak je možné změnit svou současnou finanční situaci? Hledáte cesty, jak si přivydělat a nebo začít vydělávat měsíčně třeba 30 tisíc?

Přečtěte si příběhy žen, kterým se změnil život….a podobný příběh můžeme psát za pár měsíců i o vás…co říkáte?

Jiřina Máčelová – Pomáhám ženám věřit v sebe a své sny

Když jsem přišla do tianDe, byla jsem ženou, která pracovala 15 let v kanceláři. Mám za sebou velmi úspěšnou kariéru HR Manažerky a tu jsem pověsila jak se říká na hřebík 🙂

Poslední roky jsem v práci necítila naplnění a vnitřně moc toužila po změně, po svobodném podnikání, po podnikání, které je nezávislé na čase, místu a penězích. Chodila jsem každý den do práce a krok za krokem jsem se začala při své práci věnovat tianDe. Týdně jsem se tianDe věnovala cca 7-8 hodin.

Příjem po 6-ti měsících jsem měla každý měsíc nad 30 tisíc a já si uvědomila, když při sedmi hodinách týdně mohu ke svému platu vydělávat takové krásné peníze, co se stane, když opustím zaměstnání? A dala jsem výpověď. Od té doby můj příjem stále roste a roste.
Můj sen se mi splnil. A splnil se mnohem více, než jsem snila.

Dnes mám okolo sebe tým úspěšných žen, které:

  • se díky této práci nemusely po mateřské vracet do práce
  • si na mateřské začaly vydělávat a staly se finančně nezávislými
  • díky této práci odešly z práce, která je nenaplňovala
  • poprvé v životě viděly moře, protože si při svém zaměstnání vydělaly peníze navíc
  • si změnily svou finanční situaci
  • si díky tianDe začaly vydělávat k důchodu
  • a hlavně mám okolo sebe tým Šťastných, spokojených a radostných žen. A to je pro mě nejvíc!

Jsem maminka na mateřské a je to úžasný pocit mít čas na sebe, svou rodinu a ještě k tomu mít práci, která vás baví, naplňuje a přináší peníze. Jsem vděčná, že jsem našla odvahu opustit zaměstnání a vydala se cestou úspěšného podnikání.

Na cestu úspěšného podnikání se můžete vydat i vy. Čtěte dál krásné příběhy žen.

Saša Krouparová – Pomáhám ženám žít naplněný a radostný život

Jsem máma na mateřské dovolené se dvěma dětmi. Naše děti jsou moje radost. Jen víte co? Znáte to možná také, že po roce na mateřské vám začne chybět ta správná seberealizace. Jednoho dne se ke mě dostala kosmetika, která se vyrábí na bázi tradiční čínské medicíny a ta doslova změnila můj život.

Začala jsem o sebe pečovat, hýčkat se a začala jsem se cítit dobře ve vlastním těle, cítit se dobře sama se sebou. A tam začala má nová cesta. Rozhodla jsem se svou vášeň k tianDe přetavit v podnikání. Ano a tímto rozhodnutím jsem se krok za krokem začala stávat maminkou na mateřské dovolené, která si vydělává krásné peníze. Je pro vás při mateřské příjem 20-30 tisíc čistého málo nebo hodně?

Chci ukázat ženám, že i na mateřské může žena svobodně podnikat…a přitom k tomu stačí tak málo.

Pro mě to je zajímavé nejen z důvodu finanční svobody, ale především z toho důvodu, že umožňuji ženám, aby používaly kvalitní a cenově dostupnou kosmetiku, díky které během krátké doby na sobě vidí velké rozdíly.

Na této cestě vás ráda doprovodím. Jsem tu pro vás na osobním telefonním čísle 608 076 831.

Hanka Hodulíková – Pomáhám ženám s  láskou o sebe pečovat

Mám 4 děti. Na obrázku vidíte mé dvě milované dcery, mám ještě 2 dospělé děti a jsem dokonce babička.
Čekal mě návrat po mateřské do zaměstnání a já si moc přála, abych zpět nemusela. Chci být partnerkou pro svého muže, mámou pro své děti a mít na svou rodinu čas. Což mi mé zaměstnání neumožňovalo a já se začala bát, co mě čeká a jak to vše zvládnu.
Oslovila mě paní na Facebooku a řekla mi o tianDe. Nadchlo mě to od prvního okamžiku a udělala jsem si první objednávku. Po týdnu používání mi došlo, že je to kosmetika, kterou hledám celý život.

Zvedla jsem telefon a zavolala paní, která mi o tianDe řekla a řekla jsem jí, že mě tianDe zajímá a chci o tom říct i dalším ženám. Neměla jsem tušení, že si v tianDe mohu začít vydělávat peníze, skutečně krásné peníze. A ta paní, co mi tenkrát o tianDe napsala mi ukázala cestu, jak být v tianDe úspěšná. A tuto cestu moc ráda nyní ukážu i já vám.

Od prvního měsíce jsem začala v tianDe vydělávat a můj příjem postupně rostl a rostl a já se dostala do situace, že se do své práce vracet nemusím. Mám čas na svou rodinu, pracuji 2-3 hodiny denně a svou práci miluji. V tianDe mám velké sny a velké cíle a díky štědrému systému provizí, které tianDe nabízí, vím, že své sny naplním.

Právě jste si přečetli příběhy tří žen. Těchto příběhu máme v našem týmu mnoho. Chtěli jsme vám skrze tyto řádky ukázat, že je to možné.

Ptáte se jak začít?

Pokud jste si řekli, že byste rádi dostali více informací a dostali možnost změnit nejen vaší finanční situaci, ale i váš život, rádi vás na této cestě doprovodíme.

Máte zájem o více informací? Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vámi do 24-hodin spojíme:

Zanechat kontakt

Těšíme se na spolupráci.